Matura

Drogi MATURZYSTO! Jakiego tytułu poszukujesz, potrzebujesz, by móc wzmóc swoje przygotowania do MATURY … ? Złóż zamówienie w MCI a my postaramy się je zrealizować … możesz do nas napisać na adres: biblio27@wp.pl

MATURA W „NOWEJ” FORMULE od 2015 roku

UWAGA!!! ZESTAW PRZYKŁADOWYCH ZADAŃ NA MATURĘ USTNĄ Z JĘZYKA POLSKIEGO (aż 240 s. komentarzy i przykładów)

MATURA 2019
Zróbcie powtórkę z gimnazjum!
„Zadania w arkuszu egzaminacyjnym mogą również odnosić się do wymagań przypisanych do etapów wcześniejszych, (tj. etapu III, gimnazjum)” 

Możecie też skorzystać z opracowanego przez naszych maturzystów humanistów „mini” zestawu motywów literackich

Informacja ze strony : Formularze deklaracji w pliku PDF pobrane ze strony WWW można wypełnić, a następnie wypełnione zapisać za pomocą programu Acrobat Reader XI (wersja 11). Podczas wypełniania formularza deklaracji w pliku PDF nie jest stosowana żadna kontrola poprawności danych.

DEKLARACJA  maturalna dla maturzystów 2018, 2017, 2016, 2015. pdf)

  • DEKLARACJE MATURALNE – terminy

WSTĘPNE do 1 października 2018 r (poniedziałek).
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III  o osobiste stawienie się w Sekretariacie II i wypełnienie deklaracji na miejscu. Macie na to (jak wskazuje praktyka lat ubiegłych) ostatni tydzień września. Nie czekajcie na ostatni dzień!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00. W dniach 12.01-19.01 deklaracje nie będą przyjmowane. Zapraszamy ponownie od 22 stycznia do 7 lutego w godz. 8:00-12:00.
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.

DEKLARACJE OSTATECZNE do 7 lutego 2019 r. Jeśli będziesz  coś zmieniał w stosunku do zapisów DEKLARACJI WSTĘPNEJ musisz się zgłosić do sekretariatu II osobiście . Tam zostaną naniesione poprawki.

DRODZY ABSOLWENCI . Jeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 7 lutego (czwartek) 2019 r. Wypełnić deklarację należy w Szkole osobiście. Sekretariat otwarty dla Was poniedziałek-piątek w godz. 8:00-12:00. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska (parter, sekretariat II). Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę!
więcej: http://oke.waw.pl/