Coś się kończy, coś się zaczyna

Nieoczekiwany koniec … WAKACJI. Witamy i z nowym rokiem szkolnym życzymy WSZYSTKIM czytelnikom, nowym i starym, ciekawej, emocjonującej lektury 😛

Uczniów klas pierwszych zachęcamy do zapoznania się ze stroną MCI i być może do wypełnienia ankiety bibliotecznej, która pomoże nam rozpoznać Wasze preferencje czytelnicze. Na stronie znajdziecie też dostęp z serwerów szkolnych do katalogów on-line i wiele, wiele różnych informacji. Poklikajcie w zakładki. TAK dla orientacji co, gdzie, kiedy?

Zapraszamy do współpracy i współtworzenia oferty MCI. Coby było atrakcyjnie i ciekawie. Kontakt: biblioteka@czacki.edu.pl, tel. 22 6250172 wew. 5, albo zapraszamy do rozmowy w miejscu: biblioteka szkolna Czackiego… (mieścimy się na parterze budynku Szkoły).