#PowtórkizHUM#POLEMIKI – koniec cyklu

Ciąg dalszy Powtórek do matury z Humanistycznym Uniwersytetem Młodzieży. CYKL #POLEMIKI to wykłady w ramach powtórki do matury rozszerzonej z j.polskiego. Wykłady przygotowała i poprowadziła prof. Ewa Juszczak .  Jest to ostatni cykl wykładów w ramach powtórek z HUM.

Pierwszy z cyklu
#Polemiki dotyczy motywu CZASU w tekstach literackich . WYKŁAD online

#PowtórkizHUM #Polemiki ???

#PowtórkizHUM #Polemiki ???Ruszamy z ostatnim cyklem wykładów, tym razem do matury rozszerzonej! Dzisiejszym tematem jest CZAS rozumiany na wiele sposobów. Zapraszamy!

Opublikowany przez Humanistyczny Uniwersytet Młodzieży Poniedziałek, 11 maja 2020

#PowtórkizHUM#POLEMIKI. ŚMIECH w literaturze. WYKŁAD online
#PowtórkizHUM#POLEMIKI. NORMATYWIZM I NIENORMATYWNOŚĆ w literaturze. WYKŁAD online
#PowtórkizHUM#POLEMIKI. POLSKOŚĆ I EUROPEJSKOŚĆ literatury. WYKŁAD online