MATURZYŚCI pamiętajcie o NAS

Wyniki matur będą WAM udostępnione online na stronie CKE po uprzednim zalogowaniu (login odebrany?) a w szkołach w wersji papierowej do odbioru najwcześniej 11 sierpnia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia CKE o wynikach jest wcześniejsze rozliczenie się m. in. z MCI-biblioteką. Przypominamy wszystkich spóźnionym, roztargnionym, zagubionym w czasie i przestrzeni – uzbrojeni w maseczki i zdezynfekowani przy wejściu do szkoły i biblioteki przybywajcie i dokonujcie ZWROTÓW wypożyczonych przed pandemią pozycji. Przypominamy! Wszystkie one są własnością szkolnej biblioteki i MIASTA st. WARSZAWY (sic!)

Oczekujemy …
można zostawić na portierni, można podrzucić do biblioteki w dniach 31.07-4.08, ostateczna ostateczność 11 sierpnia w dniu odbioru wyników MATUR, tj. zanim odbierzecie!

Liczymy na WASZĄ odpowiedzialność.
Nadzieja umiera ostatnia.