Do wszystkich naszych czytelników i czytelniczek

 
Fundacja Nowoczesna Polska po raz kolejny zaprasza uczniów w wieku 9-19 lat do wzięcia udziału w konkursie #cojaczytam! Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kampanii promującej czytelnictwo w najbliższym otoczeniu.

Zgłoszenie do konkursu polega na przesłaniu gotowej pracy konkursowej oraz danych uczestników. Prace konkursowe 14 września – 16 listopada do godz. 23:59


?Konkurs adresowany jest do 3-5-osobowych grup uczniów, w dwóch kategoriach wiekowych: 9-14 i 15-19 lat. Każdy zespół będzie pracował pod nadzorem opiekuna (np. nauczyciela bibliotekarza).
? więcej informacji: https://biblioteka.pl/artykul/III-edycja-konkursu-cojaczytam/10135
? Aktualności na FB: https://www.facebook.com/search/top/?q=co+ja+czytam&epa=SEARCH_BOX
 
strona KONKURSU:https://wolnelektury.pl/
 
 

W związku z panującą epidemią organizatorzy zachęcają, aby działania konkursowe przenieść do Internetu i wykorzystać właściwie nieograniczone możliwości nowych technologii – np. organizowanie spotkań czytelniczych online, nagrywania podcastów, organizowanie konkursów na najciekawsze zdjęcie z książką.

Kampanie można promować w mediach społecznościowych (na przykład w serwisach Facebook, Instagram czy YouTube) i używać do tego hasztagów #wolnelektury i #cojaczytam.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe

Czytelnictwo w czasach zarazy

KONTAKT z Biblio dla wszystkich zainteresowanych KONKURSEM: biblioteka@czacki.edu.pl 
Możecie wykorzystać 🙂 stronę MCI do publikowania Waszych wrażeń z czytania. Do Waszej dyspozycji zakładki Polecamy – Warto przeczytać i #autorskie

 
 
Skip to content