MCI od 17 maja

Godziny otwarcia MCI-biblioteki: poniedziałek-piątek 7:30-15:00

W  związku z trwającą pandemią, praca biblioteki zasadniczo ogranicza się do wypożyczalni.
Pozycje, które będziecie chcieli wypożyczyć poda Wam bibliotekarz do rąk własnych 🙂
Mocno ograniczony dostęp do półek w uzasadnionych przypadkach i tylko za zgodą bibliotekarza.
Zwroty i wypożyczenia od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00.

Można też zamawiać poszczególne tytuły przez Librusa (kontakt: Anna Gierlak, Grażyna Gruza), mailowo (biblio27@wp.pl) lub osobiście.  Jeśli warunki pozwolą będziemy realizować je od ręki albo otrzymacie informację (Librus, mail) o terminie w którym możecie je odebrać.

W uzasadnionych sytuacjach można będzie popracować w czytelni, skorzystać z komputerów i drukarek (max 4 osoby w sali). Wchodzicie pojedynczo, po uzyskaniu zgody nauczyciela-bibliotekarza. Przebywanie w czytelni tylko w maseczce, wskazane jest też używanie, przy obsłudze sprzętu, jednorazowych rękawiczek!

Przypominamy o konieczności rozliczenia z biblioteką z pozycji wypożyczonych jeszcze przed pandemią. I przed wakacjami 🙂
Po rozliczeniu tego roku szkolnego, można będzie pożyczać na wakacje 🙂

Wszystkich korzystających ze zbiorów MCI-biblioteki i przebywających w jej pomieszczeniach obowiązują zasady reżimu sanitarnego (maseczki, rękawiczki/dezynfekcja, dystans społeczny)

Serdecznie zapraszamy. Czeka na Was wiele NOWOŚCI a My czekamy na WAS 🙂