Zostań Ambasadorem Czytaj PL 2021 – jak to działa?

Czytaj PL to organizowana co roku akcja umożliwiająca uzyskanie na miesiąc darmowego dostępu do najciekawszych bestsellerów w wersji ebooka i audiobooka. Kiedy piszemy, że dostęp jest darmowy, dokładnie to mamy na myśli − nie pytamy nikogo o numer karty kredytowej ani nie uruchomiamy płatnej subskrypcji po miesiącu – jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować aplikację Woblink i za jej pomocą zeskanować specjalny kod QR, który odblokuje dostęp do 12 bestsellerów na cały listopad.

Kody QR będą dostępne na plakatach, koszulkach, infografikach oraz w internecie. Nosząc naszą koszulkę, będziesz DOSŁOWNIE promować czytelnictwo i umożliwisz uzyskanie legalnego dostępu do bestsellerowych książek zupełnie ZA DARMO.

Konkurs dla Ambasadorów Czytaj PL 2021

Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej i chcesz promować z nami czytelnictwo, otrzymać darmową koszulkę i zawalczyć w konkursie?

No to wypełnij formularz na stronie ambasador.czytajpl.pl. Koszulki rozdajemy według kolejności zgłoszeń. PAMIĘTAJCIE, ŻE ICH ILOŚĆ JEST OGRANICZONA! KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!