Matura

Drogi MATURZYSTO! Jakiego tytułu poszukujesz, potrzebujesz, by móc wzmóc swoje przygotowania do MATURY … ? Złóż zamówienie w MCI a my postaramy się je zrealizować … możesz do nas napisać na adres: biblio27@wp.pl lub na biblioteka@czacki.edu.pl

MATURA W „NOWEJ” FORMULE (od 2015 roku)

UWAGA!!! ZESTAW PRZYKŁADOWYCH ZADAŃ NA MATURĘ USTNĄ Z JĘZYKA POLSKIEGO (aż 240 s. komentarzy i przykładów ze strony CKE)

MATURA 2020
Zróbcie powtórkę z gimnazjum!
„Zadania w arkuszu egzaminacyjnym mogą również odnosić się do wymagań przypisanych do etapów wcześniejszych, (tj. etapu III, gimnazjum)” 

Możecie też skorzystać z opracowanego przez naszych maturzystów humanistów „mini” zestawu motywów literackich

Polecamy również wielbicielom map myśli „Motywy LITERACKIE na MAPACH MYŚLI” (pdf) autorstwa już absolwentów Kasi Kuraś i Mateusza Salamona (z mat.-fiz.) dostępne w bibliotece i/lub pod linkiem: MOTYWY NA MAPACH MYŚLI

DEKLARACJA  maturalna dla maturzystów 2019, 2018, 2017, 2016, 2015. pdf)

  • DEKLARACJE MATURALNE – terminy

WSTĘPNE do 30 września 2019 r (poniedziałek) z wykorzystaniem firmy Vulcan.
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III  o osobiste stawienie się w Sekretariacie II i wypełnienie deklaracji na miejscu. Macie na to (jak wskazuje praktyka lat ubiegłych) ostatni tydzień września. Nie czekajcie na ostatni dzień!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00.
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.

DEKLARACJE OSTATECZNE do 7 lutego 2020 r. (piątek). Jeśli będziesz  coś zmieniał w stosunku do zapisów DEKLARACJI WSTĘPNEJ musisz się zgłosić do sekretariatu II osobiście . Tam zostaną naniesione poprawki.

DRODZY ABSOLWENCI . Jeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku szkolnym to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 7 lutego (piątek) 2020 r. Wypełnić deklarację należy w Szkole osobiście. Sekretariat otwarty dla Was poniedziałek – piątek w godz. 8:00-12:00. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska (parter, sekretariat II). Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę!

Komunikat OKE Warszawa o maturze 2020 dla absolwentów

więcej: http://oke.waw.pl/