Legimi dołącza do oferty książki papierowe

Legimi platforma działająca na takiej zasadzie jak Netflix czy HBO Go – po opłaceniu abonamentu zapewnia dostęp do bogatej bazy ebooków i audiobooków. Od 12 lutego na Legimi pojawiła się jednak nowa funkcjonalność. Są to rabaty na książki papierowe, sięgające nawet 50 procent.

– Przez naszą platformę przez ostatnią dekadę przewinęło się ponad milion zarejestrowanych użytkowników. Zauważyliśmy, że część z nich traktowało Legimi jako przystanek na swojej czytelniczej drodze. Co czwarty użytkownik używał naszej aplikacji do tego, by przejrzeć interesującą książkę lub poznać autora przed dokonaniem zakupu wydania drukowanego. Dotychczas nie mieliśmy rozwiązania dla takich klientów. Sądzę więc, że z rozszerzenia oferty Legimi o wydania papierowe zadowoleni będą nie tylko czytelnicy ale również wydawcy, zyskujący dostęp do pokaźnej, budowanej przez lata bazy miłośników książek – komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Najwyższe zniżki przeznaczone będą dla stałych użytkowników Legimi oraz członków Klubu Mola Książkowego. Za rejestrację, pobranie aplikacji czy korzystanie z abonamentu zbierają oni punkty lojalnościowe. Niektórzy użytkownicy uzbierali w tej postaci równowartość kilkuset złotych, które teraz mogą przeznaczyć na zakup książek papierowych […]

Źródło: niestatystyczny.pl

Skip to content