Nauczycielom ku pokrzepieniu…

Polecamy Państwa uwadze spotkania online portalu EduAkcja (z myślą o nauczycielach), szczególnie to ostatnie z dnia 19 listopada z udziałem p. prof. Marka Kaczmarzyka (neurodydaktyka):
Dobrostan nauczyciela w czasie zdalnej edukacji
https://liblink.pl/4dDpIiHwqj

inne
Edukacja zdalna okiem neurodydaktyka (cz.1 i cz.2)
https://liblink.pl/v2PzWabbMS
https://liblink.pl/afnFz9hkDG

Maska z tlenem dla nauczyciela?: czyli jak dbać o siebie w czasach pandemii
https://liblink.pl/LHdmSwz68X

Wszystkie na fanpage  EduAkcji na FB

Zapraszamy też na stronę EduAkcji 

„Czym jest EduAkcja? EduAkcja to program szkoleń online skupiający społeczność nauczycieli i opiekunów, który wystartował w 2016 roku (…) W 2019 roku rozpoczęliśmy także program szkoleń dla nauczycieli z tematem neurodydaktyki doktora, a teraz profesora, Marka Kaczmarzyka. Co sprawiło, że ze szkoleniami zaczęliśmy docierać także do szkół. Okres pandemii COVID-19 był wzmożonym czasem działań online. Zorganizowaliśmy aż trzy e-konferencje. Łącznie wzięło w nich udział ponad 1600 uczestników. We współpracy z prof. Jackiem Pyżalskim wydaliśmy e-booka “Edukacja w czasach pandemii wirusa COVID-19. Z dystansem o tym, co robimy obecnie jako nauczyciele”, który nadal udostępniany jest za darmo (…)”
Po pobrania ze strony

Polecamy także szkolenia online z Teamsów, które co tydzień prowadzi nauczyciel informatyki z wieloletnim doświadczeniem, pan Waldemar Grabowski.

MS Teams + Office 365 w pracy NAUCZYCIELA. Darmowe szkolenia on-line.

 

Skip to content