Czytaj.pl – czytajcie, słuchajcie

Przekazujemy naszym CZYTEKNIKOM informacje o AKCJI CZYTAJ.PL – „Upoluj swoją książkę”

„Szanowni Państwo,

dziękujemy za zgłoszenie do kolejnej edycji akcji promującej czytelnictwo „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.
Niestety z powodu ogłoszenia strefy czerwonej na większości terytorium Polski oraz przejścia szkół średnich na tryb pracy zdalnej jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z druku i wysyłki dedykowanych plakatów. W związku z tym przesyłamy Państwu plakat w wersji elektronicznej z kodem QR dającym dostęp do wszystkich książek od dnia 2 listopada br. „

Zachęcamy naszych uczniów/czytelników do zgłaszania się na Ambasadorów akcji. Czekają na WAS zaprojektowane specjalnie na tę okazję koszulki.
Wystarczy wejść na stronę https://ambasador.czytajpl.pl/
Zgłoszenia ambasadorów  do 28 października.”

PLAKAT z kodem QR do POBRANIA dla wszystkich zainteresowanych

AKCJA CZYTAJ.PL