Czytanie na trawie. Ogrody BUW. 24.09

Przekazujemy zaproszenie wydarzenie promujące czytelnictwo w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 pt. „Czytanie na trawie”.  24 września (sobota) w godz. 12-17 w Ogrodzie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

„Tym razem zapraszamy Państwa do Ogrodu BUW przy ul. Dobrej 56/66, gdzie w godzinach 12.00-17.00 na uczestników będą czekały wyjątkowe czytelnicze atrakcje, wśród nich m.in. warsztaty dla dzieci i młodzieży, literacka gra terenowa z nagrodami, rozmowy o książkach z udziałem gwiazdy – znanej i lubianej aktorki, ambasadorki NPRCz 2.0 (więcej informacji już niedługo!) i fotobudka.
Osoby biorące udział w wydarzeniu będą mogły też skorzystać z dwóch specjalnie przygotowanych stref: wymiany książek oraz relaksu i dobrej lektury. Dla aktywnych uczestników przygotowaliśmy nagrody-niespodzianki. By wziąć udział w „Czytaniu na trawie”, wystarczy zabrać ze sobą książkę – „bilet” wstępu do Ogrodu BUW. Na stoisku NPRCz 2.0 będzie można dowiedzieć się więcej o działaniach realizowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
źródło:https://www.nck.pl/
Skip to content