O dizajnie

Poszkoleniowo udostępniamy dla zainteresowanych dizajnem, dla tych, którzy chcą być może zająć się projektowaniem, wzornictwem, albo przekazywać wiedzę o nim, a więc związać z dizajnem swoje życie zawodowe w przyszłości?…

Kadra Kultury NCK

… a tak o dizajnie (Co to jest dizajn?) i o warsztatach z dizajnu dla dzieci i młodzieży opowiadały na spotkaniu z cyklu Kadry Kultury NCK twórczynie strony https://dodizajnu.pl/ Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan

O projekcie:
do dizajnu to baza wiedzy i scenariuszy na działania dotyczące dizajnu, stworzona z myślą o dzieciach i ich bliskich – rodzicach, opiekunach, nauczycielach. Wychodzimy z założenia, że wszystkie używane przez ludzi rzeczy zostały zaprojektowane. Wierzymy, że warto poznawać ten proces, by lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.
do dizajnu to strona internetowa, na której dzielimy się naszym dotychczasowym doświadczeniem związanym z edukacją młodszych i starszych odbiorców w zakresie dizajnu. (…)

LINK do nagrania ze spotkania